קצת עלי

אני חבר קבוצת כנרת נולדתי עם המדינה ואני חי במקום עם משפחתי , מתעסק בעשייה ולוקח אחריות . כל שנותיי עסקתי  בתפקידים ניהוליים שונים, עבדתי שנים בחקלאות וריכזתי ענפי חקלאות בקיבוץ .

 

לטייל תמיד אהבתי וטיילתי רבות בשעות הפנאי כתחביב . מי שקרב אותי לנושא היה המדריך שלי בחברת הנעורים, נוח כנרתי ז"ל. ממנו קיבלתי את האהבה לארץ ישראל. והוא זה שאמר לי, שסיור אחד במצדה שקול כנגד הרבה שיעורי היסטוריה בכיתה. אני מאוד מאמין בתפיסה הזאת, וחוזר על המשפט הזה בכל הזדמנות.

מתוך האהבה לידיעת הארץ יצאתי לקורס למורי דרך, המשכתי בלימודים במכון אבשלום . ועשיתי תואר ראשון ותואר שני בלימודי ארץ ישראל וגיאוגרפיה באוניברסיטת חיפה.

במדור המסלולים תוכלו לראות את מגוון הסיורים שאני מקיים וחומר רקע במאמרים  ובהערכות שלי לטיולים . הסיורים שלי נוגעים בהיסטוריה של המדינה בעליות השונות סיפורי חלוצים ופרשיות מהעבר .בסיורים אני מספר את סיפורה של המדינה . בסיפוריי חוברים להם צחוק ודמע שירה וחידוד.

בביקורי באתרים אני משלב שירים, סיפורים וכתבי חידה המזמינים את המטיילים להתבוננות שונה בדברי ימי ארצנו .

בשנת 2006 הייתה לי תאונת עבודה באחד מענפי החקלאות , עברתי כמה ניתוחים ,עברתי שיקום  , ואני ממשיך לטייל בשבילי הארץ שלנו וממשיך ולהדריך עוד ועוד ונהנה . אני מאד אוהב וחי את ההיסטוריה של ארצנו  וכל טיול בשבילי הוא חוויה חדשה מרנינה .

אשמח מאד להעניק לכם מפגש חוויתי עם ההיסטוריה ולחשוף בפניכם קצת מתולדות הארץ שלנו.

עמירם אידלמן לוגו